Radio portative e rikarikueshme 1925 FA

1,990 L

Ka stok

KODI: 9003898192513 Kategori: ,

RADIO PORTATIVE E RIKARIKUESHME

Radio FM Portative Retro i bashkon stilit të vjetër të radiove me teknologjinë moderne duke ju ofruar një radio portabile analogjike , kompakte të përshtatshëm për t’u transportuar kudo që të ndodhni dhe për të ndjekur muzikën e preferuar në çdo kohë dhe në çdo vend

E pajisur me ekran LED dhe butona ne siperfaqen e tij per ndryshimin e volumit, frekuences, ecjen para apo ndalimin e audios.

Ka porte Jack per ta lidhur me kufjet tuaja, porte Aux si dhe porte karikimi mini usb.

Radio Portative është zgjidhja ideale për të ndjekur muzikën e preferuar kudo që të ndodheni. Kjo radio në shitje në dyqan taxi është e vogël dhe e lehtë, por e fuqishme dhe me kualitet të lartë të zërit. Për fëmijët, studentët, punëtorët, dhe të gjithë ata që duan të ndjehen të lidhur me muzikën e tyre, radio portative është një zgjidhje e shkëlqyeshme. Blini tani në dyqantaxi dhe ndiqni muzikën e preferuar në çdo kohë dhe në çdo vend.

Radio Portative Retro

Kombinimi i stilit të vjetër me teknologjinë moderne

Radio Portative Retro është një produkt unik që i bashkon stilit të vjetër të radieve me teknologjinë moderne. Ky radio është i fuqishëm, portabil dhe me kualitet të lartë të zërit.

Një produkt i përshtatshëm për të ndjekur muzikën e preferuar

Radio portabile është i vogël dhe i lehtë, por në të njëjtën kohë i fuqishëm dhe me një zë të qartë dhe të prekshëm. Ky radio është i përshtatshëm për t’u transportuar kudo që të ndodhni, duke ju lejuar të ndiqni muzikën e preferuar në çdo kohë dhe në çdo vend.

Radio Vintage

Një ndjenjë e kthjelltë dhe e qetë

Radio vintage është një produkt i stilit retro që ju jep një ndjenjë të kthjelltë dhe të qetë. Ky radio ju jep një ndjenjë të jetës së vjetër, por në të njëjtën kohë ju jep një zë të qartë dhe të prekshëm që ju lejon të ndiqni muzikën e preferuar në çdo kohë dhe në çdo vend.

Radio Analogjike

Një produkt i stilit vintage

Radio analogjike është një produkt i stilit vintage që ju jep një ndjenjë të jetës së vjetër, duke ju lejuar të ndiqni muzikën e preferuar në një mënyre të thjeshtë dhe të kthjellët. Ky radio është i lehtë dhe i përshtatshëm për t’u transportuar, duke ju lejuar të ndiqni muzikën e preferuar në çdo kohë dhe në çdo vend.

Radio me Stil Retro

Kombinimi i stilit retro me kualitetin moderne të zërit

Radio kompakte me stil retro është një produkt unik që kombinon stilin e vjetër me teknologjinë moderne. Ky radio është i fuqishëm, i lehtë dhe me kualitet të lartë të zërit. Nëse jeni një adhurues i muzikë ju nevojitet kjo radio

Specifika:

• Porta MP3 me karte USB & TF
• Ekran LED
• Luaj / Ndalo, Previous dhe Next
• Ore me funksion alarmi
• Porte kufjesh, Aux-in
• Porta e karikimit mini USB
• Funksionon me bateri litiumi te rikarikueshme


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Radio Marres

Be the first to review “Radio portative e rikarikueshme 1925 FA”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio me butona me antene radio dore dyqan taxi

Radio portative e rikarikueshme 1925 FA