Radio marres Baofeng multifunksionale | Blej Online

4,890 L

Ka stok

Specifika
Modeli: Baofeng BF-R760
Output power: 5W/1W
Kapaciteti i Baterise: 1800mAh
Lloji: Li-ion

Tensioni: 7.4V DC±10%

Mund te perdoret ne hotele, qendra tregtare, fabrika, udhetime etj.

KODI: H-BAOFENG-R760 KATEGORIA:

RADIO MARRES BAOFENG R760

Radio Marres Baofeng R760

Produkt i ri me cilesi te larte dhe i papaershkueshem nga uji. Frekuenca e dufishte me 128 kanale dhe ekran LCD.
Integrim i larte i tastieres.
Specifika
Modeli: Baofeng BF-R760
Output power: 5W/1W
Kapaciteti i Baterise: 1800mAh
Lloji: Li-ion
Tensioni: 7.4V DC±10%

Mund te perdoret ne hotele, qendra tregtare, fabrika, udhetime etj.


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Radio Marres

Be the first to review “Radio marres Baofeng multifunksionale | Blej Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio marres baofeng

Radio marres Baofeng multifunksionale | Blej Online