Qese me vakum per rroba

390 L490 L

  • Qese me vakum
  • Te pershtatshme per rroba
  • Dizajn me varese
  • Mbyllje hermetike
67*110 cm 67*90 cm
Pastro
KODI: i2300661178 KATEGORIA:

QESE ME VAKUM PER RROBA

Qese me vakum te pershtatshme per vendosjen dhe ruajtjen e rrobave.

Bere nga materiali PET + PE me cilesi te larte dhe te qendrueshme, qeset jane te buta, elastike dhe rezistente per perdorim afatgjate. Te papershkueshme nga uji.

Dizajni i varjes se qeseve me vakum do te kurseje hapesire, do te mbroje veshjet pas mbylljes si dhe do te parandaloje lageshtine.

Shume te nevojshme per ruajtjen e rrobave me nderrimin e stineve.

Specifika:

  • Qese me vakum
  • Te pershtatshme per rroba
  • Dizajn me varese
  • Mbyllje hermetike

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Qese me Vakum

Dimensionet

67*110 cm, 67*90 cm

Main Menu

qese me vakum per rroba online ne dyqan taxi

Qese me vakum per rroba

390 L490 L

Shto ne Shporte