Qeruese frutash dhe perimesh shumefunksionale 4 ne 1

Ka stok

  • Qeruese frutash dhe perimesh
  • Me 4 funksione ne 1
  • Materiali: celik inox, ABS
  • Permasat: 15.5 x 9 cm
KODI: i23702136 Kategori: ,

QERUESE FRUTASH DHE PERIMESH 4 NE 1

Qeruese per fruta dhe perime me 4 funksione ne 1 pajisje te vetme. Bere nga material celik inox me cilesi te larte, ka teh te mprehte per te qeruar shpejt dhe lehte gjithcka.

Tehet jane lehte te nderrueshme per fruta ose perime te buta si domate, teh me preres per ushqime me te forta si karrota, kastraveca, qeruese me fije per prerje shiritash karrote, kungujsh etj, si dhe pjesen per heqjen e pjeseve te padeshiruara.

Kombinimi i teheve prej celiku te pandryshkshem per ushqim dhe dorezes kapese shume ergonomike e ben me te lehte procesin e pergatitjes se ushqimit.

Specifika:

  • Qeruese frutash dhe perimesh
  • Me 4 funksione ne 1
  • Materiali: celik inox, ABS
  • Permasat: 15.5 x 9 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Qerues Perimesh dhe Frutash

Main Menu

pajisje kuzhine 4 ne 1 online ne dyqan taxi

Qeruese frutash dhe perimesh shumefunksionale 4 ne 1