Pult Fuego Universal | Fuego Remote Control

690 L

S’ka stok

KODI: pult-fuego Kategori: ,

PULT FUEGO UNIVERSAL | FURGO REMOTE CONTROL

Telekomandë Fuego Univesale e cilapërdoret për të gjitha llojet e televizorëve ( TFT, Plazma, LCD ose LED etj) dhe të gjitha modelet si me marken Orion, Cripton dhe Telefunken, Hitachi, dhe normalisht Fuego.

Specifikat:
  • Funksionon me 2 bateri të tipit AAA
  • Bateri alkaline 1.5V AAA LR03, të përdorura në shumicën e telekomandave.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Pult Fuego Universal | Fuego Remote Control”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fuego remote bli online ne dyqan taxi

Pult Fuego Universal | Fuego Remote Control

690 L