Prize elektrike katershe 2000W

1,390 L

Ka stok

  • Prize elektrike
  • Me 4 porta usb
  • Fuqia 2000 W
  • Me celes sigurie
KODI: i237021112 Kategori: ,

PRIZE ELEKTRIKE 2000W

Prize elektrike energjie katershe e pajisur edhe me 4 porta usb per karikim te disa pajisjeve njekohesisht.

Tani nuk keni me nevoje per adaptor per karikuesit e telefonave fale kesaj prize.

Ideale per perdorim ne shtepi ose zyra etj. E pajisur me 4 vende per priza standarte europiane dhe 4 vende per fisha usb.

Mbrojtje nga rrymat elektrike per pajisjet tuaja elektronike.

Specifika:

  • Prize elektrike
  • Me 4 porta usb
  • Fuqia 2000 W
  • Me celes sigurie

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Prize elektrike

Main Menu

prize elektrike katershe ne dyqan taxi

Prize elektrike katershe 2000W