Powerbank mini me wireless 5000mAh Hoco Q10

3,190 L

Ka stok

KODI: i220025 Kategori: , , ,

POWERBANK MINI ME WIRELESS 5000MAH

Powerbank mini transparent, me fuqi dalese 5000mAh dhe perputhshmeri te gjere pajisjesh.

Mund te perdoret per karikimin inteligjent te pajisjeve Bluetooth, telefonave celulare, tableteve dhe pajisjeve te tjera elektronike dixhitale te pajtueshme me karikimin wireless.

Mbrojtje nga mbingarkesa, rryma,  tensioni dhe qarku i shkurter.

Per absorbim me te qendrueshem dhe pervoje me te mire karikimi, pajisjet e tjera pervec magsafe kerkojne  kase/pllake magnetike shtese.

Informacione:

  • Kapaciteti: 5000mah
  • Dizajn mini transparent
  • Hyrja: Lloji-C: 18w
  • Bateri litium polimer

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Power Bank

Ngjyra

Be the first to review “Powerbank mini me wireless 5000mAh Hoco Q10”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hoco q10 fast charger powerbank 5000mah online ne dyqan taxi

Powerbank mini me wireless 5000mAh Hoco Q10