Powerbank 10000mAh Mcdodo MC-116 22,5W

2,590 L

Ka stok

 • Powerbank per smartphone
 • Modeli: MC-116
 • Madhesia: 152 x 59 x 25 mm
 • Materiali: PC + ABS
 • Kapaciteti i baterise: 10000 mAh
KODI: i232301 Kategori: ,

POWERBANK 10000MAH 22,5W

Power Bank me kapacitet te larte prej 10000mAh per te karikuar shpejt smartphonen tuaj.

Karikues i jashtem i pershtatshem per ta marre me vete kudo, i ndertuar me type-c dhe kabllo lightning per iphone, te dyja suportojne karikimin e shpejte.

Me kabell te integruar ne trupin e tij, nuk ka nevoje per kabell shtese karikimi.

Specifika:

 • Modeli: MC-116
 • Ngjyre: E zeze
 • Madhesia: 152 x 59 x 25 mm
 • Materiali: PC + ABS
 • Pesha: 225 g
 • Kapaciteti i baterise: 10000 mAh
 • Hyrja: USB-C:
 • USB-C: 5V=2A. 9V=2A

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Power Bank

Be the first to review “Powerbank 10000mAh Mcdodo MC-116 22,5W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

powerbank 22,5w mcdodo online ne dyqan taxi

Powerbank 10000mAh Mcdodo MC-116 22,5W