Power Bank Baseus 10W | Mini S Bracket

3,490 L

Ka stok

KODI: Power-Bank-Baseus-10W Kategori: ,

POWER BANK BASEUS 10W

Power Bank Baseus 10W me karikim te përshtatshëm wireless i cili eleminon nevojën për kabllo kur dilni jashtë shtepise. Power Bank mund te karikoje tre pajisje në të njëjtën kohë maksimalisht te sigurta.

Skaji i Power Bank është i pajisur gjithashtu me kllapa tërheqëse, te te cilat mund të rregulloni telefonin tuaj lehtësisht qe të karikohet në mënyrë të përshtatshme. Me dizajn unik i cili eshte krijuar posacerisht per prakticitetin e produktit. Ju mund t’a merrni ate kudo me vete. Neper udhetime, pushime apo ne jeten tuaj te perditshme.

Specifikat:Baseus mini s 10000mah power bank blerje online dyqan taxi
  • Bërthama: Bateri litiumi polimer
  • Kapaciteti i baterisë: 10000mAh / 3.7V 37Wh
  • Kapaciteti i vlerësuar: 5800 mAh
  • Shkalla e konvertimit të energjisë:> 76%
  • Mikro DC 5V / 2.0 A 9V / 2.0 A 12V / 1.5A Maks.
  • Lloji-C DC 5V / 3.0 A 9V / 2.0 A 12V / 1.5A Maks.
  • USB-A DC 5V / 3.0 A 9V / 2.0 A 12V / 1.5A Maks.
  • Dalja: 10W
  • Karikim wireless dhe Dalja e karikimit kabllor: DC 5V / 3.0 AMax.
  • Madhësia: 95 * 61 * 25 mm

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Lloji

Power Bank

Be the first to review “Power Bank Baseus 10W | Mini S Bracket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Power Bank Baseus 10W bli online dyqan taxi

Power Bank Baseus 10W | Mini S Bracket