Portable Wireless Speaker TG533 | Boks muzike

1,900 L

Ka stok

 • Lidhja: Lidhja Bluetooth, Wireless.
 • Lloji i ndërfaqes: USB.
 • Diapazoni i frekuencës: 50Hz-20KHz.
 • Fuqia e daljes: 5 W.
KODI: Portable-Wireless-Speaker-TG533 Kategori: ,

PORTABLE WIRELESS SPEAKER TG533

Pavarësisht nëse doni të dëgjoni rock, pop, jazz ose metal,  muzika është me të vërtetë një aspekt i rëndësishëm i jetës sonë, duke i shtuar asaj një vlerë të madhe. Me inovacione në teknologjinë e sotme, bokset me valë e bëjnë jetën tonë shumë më të lehtë, duke ju lejuar të shijoni muzikë qoftë në shtëpi apo gjatë udhëtimit.

BOKS MUZIKE ME WIRELESS

Një dite e mrekullueshme në natyrë, një udhëtim në plazh, një piknik në park, kampe në pyll – të gjitha nga këto aktivitete përmirësohen nga përdorimi i wireless Speaker. Me qëndrueshmërinë dhe transportueshmërinë që ofrojnë këto altoparlantë, ata e bëjnë të lehtë dëgjimin e muzikës, shikimin e filmave, lojërat dhe më shumë, pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar, po dilni jashtë ose po qëndroni brenda.

SPECIFIKAT:boks muzike portable tg533 bli online dyqan taxi
 • Lidhja: Lidhja Bluetooth, Wireless.
 • Lloji i ndërfaqes: USB.
 • Diapazoni i frekuencës: 50Hz-20KHz.
 • Fuqia e daljes: 5 W.
 • Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: ≥85 dB.
 • Furnizimi me energji elektrike: bateri litiumi kushtetuese
 • Kohëzgjatja e riprodhimit: 1H
 • Hapësira ruajtëse e zgjerueshme: 32 GB.
 • Bluetooth: 5.0

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Portable Wireless Speaker TG533 | Boks muzike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

portable wireless speaker tg533 bli online dyqan taxi

Portable Wireless Speaker TG533 | Boks muzike