Pllake shtrimi per ambiente te jashtme

790 L

Ka stok

  • Pllaka druri
  • Per ambiente te jashtme
  • Montohen lehte
  • Forme katrore
  • Ngjyre kafe e erret
KODI: i23111 KATEGORIA:

PLLAKE SHTRIMI PER AMBIENTE TE JASHTME

Pllake shtrimi prej druri e pershtatshme per ambiente te jashtme si oborr, ballkon, kopshte etj.

Keto pllaka dyshemeje druri do te permiresojne hapesirat e jashtme. Te bera nga druri i akacies me shtrese vaji keto pllaka jane te qendrueshme dhe rezistente ndaj ujit.

Perfekte per dekorimin e jashtem ne ballkon, kopsht, trotuar, buze pishines. Keto pllaka vijne me kapese te nderthurura ne anen e pasme per instalim te lehte dhe te shpejte pa mjete shtese.

Stil klasik minimalist qe montohet dhe levizet lehtesisht, per te dekoruar ambiente te ndryshme.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Pllake

Main Menu

pllaka druri per dysheme online ne dyqan taxi

Pllake shtrimi per ambiente te jashtme