Pllake qeramike gatimi YQ 112

2,890 L

Ka stok

PLLAKE QERAMIKE GATIMI

Pllake gatimi prej qeramike me dizajn inovativ. Permasa shume praktike edhe kur ndodheni ne nje kamping apo kuzhine te vogel.

Teknologji gjermane, me kontroll te temperatures dhe drite per ndezjen/fikjen e pajisjes.

Baze e sigurt dhe e qendrueshme ne perdorim.

Specifika:

  • Fuqia 1200W
  • Madhesia e pllakes Ø165mm
  • Tensioni 230V/50HZ
  • Madhesia e pajisjes 26*23*6cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

pllake elektrike

Be the first to review “Pllake qeramike gatimi YQ 112”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pllake gatimi yq 112 online ne dyqan taxi

Pllake qeramike gatimi YQ 112