Pllake gatimi me nje vater | Mini Electric hot plate SOKANY

2,390 L2,790 L (-14%)

Ka stok

PLLAKE GATIMI ME NJE VATER

Pllake gatimi elektrike me nje vater.

Shume praktik dhe efikas per tu perdorur si ne kuzhine por edhe ne kamping apo vende te tjera ku ju nevojitet ngrohje e supes, zierje ushqimesh , salcash etj.

Pllake gize shume rezistente gjate gatimit per perdorim afatgjate dhe trup prej celik inoksi te cilesise se larte.

E pajisur me indikator drite dhe termostat te rregullueshem per temperaturen sipas gatimit qe po beni.

Specifika:

  • Marka SOKANY
  • Modeli SK-5101
  • Fuqia (W): 1000
  • Tensioni: 220-240V,50-60HZ
  • Madhësia: 36X29X49cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me emadhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

pllake elektrike

Ngjyra

Be the first to review “Pllake gatimi me nje vater | Mini Electric hot plate SOKANY”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pllake elektrike gatimi boma blerje online ne dyqan taxi

Pllake gatimi me nje vater | Mini Electric hot plate SOKANY

2,390 L2,790 L (-14%)

Shto ne Shporte