Pllake gatimi me induksion 2800W JMK7004 JAMAKY

3,190 L

Ka stok

 • Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
 • Fuqia: 2800 W
 • Madhesia e panelit: 237 mm
 • Madhesia e pllakes: 280*350 mm
 • Kohematesi: 15, 30 , 90 , 120 minuta

PLLAKE GATIMI ME INDUKSION 2800W

Pllake gatimi me induksion, me doreza ne te dy anet e saj per kapje dhe transport me te lehte.

Me ekran dixhital dhe 4 butona me prekje ne siperfaqen e saj.

E pershtatshme per cdo tigan dhe tenxhere fale permasave kompakte.

Specifika:

 • Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
 • Fuqia: 2800 W
 • Madhesia e panelit: 237 mm
 • Madhesia e pllakes: 280*350 mm
 • Kohematesi: 15, 30 , 90 , 120 minuta
 • 4 butona me prekje
 • Fuqia e rregullueshme nga 200W – 2800W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 g/kg
Lloji

Pianure

Main Menu

pianure me induksion online ne dyqan taxi

Pllake gatimi me induksion 2800W JMK7004 JAMAKY