PlayStation 5 Sony PS5

69,900 L

Ka stok

KODI: ih23001 KATEGORIA:

PLAYSTATION 5 SONY

Konsola Playstation PS5 lancon mundesi te reja lojerash. Perjetoni ngarkim te shpejte me nje SSD me shpejtesi ultra te larte,  aktivizues adaptues dhe audio 3D, dhe nje gjenerate krejtesisht te re te lojerave te jashtezakonshme te PlayStation.

Lojera televizive 4K: Luaj lojerat e tua te preferuara PS5 ne televizorin tend me pamje 4K.

Shijoni lojen e qete me shpejtesi te larte deri ne 120 fps per lojera te perputhshme, me dalje 120 Hz ne ekranet 4K.

Konsola PS5 – Mrekullohuni me grafika te jashtezakonshme dhe perjetoni vecori te reja te PS5.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Playstation

Main Menu

playstation ps5 online ne dyqan taxi

PlayStation 5 Sony PS5