Pjatance qelqi per embelsira 32cm

2,990 L

Ka stok

  • Pjatance per embelsira
  • Material qelqi
  • Permasat: 33x33x20 cm
KODI: i237021178 Kategori: ,

PJATANCE PER EMBELSIRA 32CM

Pjatance qelqi per mbajtjen dhe servirjen e embelsirave te ndryshme me diameter 32cm.

Vjen gjithashtu me kupole qelqi me pjesen e dorezes se siperme per te mbrojtur permbajtjen dhe per te ndihmuar ne ruajtjen e freskise se tyre me gjate.

Dizajn ergonomik per servirje dhe ndarje te lehte. Skajet jane te lemuara imet, me xham pa plumb eko miqesor dhe teksture transparente.

Specifika:

  • Pjatance per embelsira
  • Material qelqi
  • Permasat: 33x33x20 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Main Menu

pjatance qelqi per embelsira ne dyqan taxi

Pjatance qelqi per embelsira 32cm