Pjatance plastike per torta 34cm

2,490 L

Ka stok

KODI: i237021179 Kategori: ,

PJATANCE PLASTIKE PER TORTA

Pjatance plastike elegance per torta dhe embelsira te ndryshme me permasa : 34x34x15 cm

Materiali akrilik premium, eshte shume i forte dhe rezistent ndaj konsumit per nje kohe te gjate perdorimi.

Do ta mbaje ne menyre efektive ushqimin tuaj te paster dhe me permasa kompakte dhe praktike nuk do te zere hapesire ne kuzhine.

Mund te perdoret per te mbuluar torten, embelsiren, ushqimet. Gjithashtu mund te perdoret per ekspozimin e pastave, djathrave ose sanduiceve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Main Menu

pjatance plastike online ne dyqan taxi

Pjatance plastike per torta 34cm