Pjata qeramike te sheshta me dekore

250 L

Ka stok

  • Pjata qeramike te sheshta
  • Material: qeramike
  • Ngjyra: shfletoni albumin
  • Diametri: 20 cm
KODI: i23702111198 Kategori: ,

PJATA QERAMIKE

Shijoni gatimet tuaja me keto pjata elegante prej qeramike me dekore te ndryshme.

Me nje dizenjo moderne shumengjyreshe dhe teksture elegante.

Ideale per te sherbyer pasta, oriz, meze, etj. Pjatat jane te perbera nga qeramika dhe jane rezistente ndaj temperaturave dhe nuk gervishten.

Mund te lahen lehtesisht me dore ose lavastovilje.

Specifika:

  • Material: qeramike
  • Dizenjo te ndryshme
  • Diametri: 20 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe  tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pjata qeramike

Main Menu

pjata qeramike te ndryshme online ne dyqan taxi

Pjata qeramike te sheshta me dekore