Piktura muri ne kanavaze me dizenjo te ndryshme

Ka stok

  • Piktura muri
  • Prodhim me printim
  • Dizenjo te ndryshme
  • Permasa 70×49.5cm
KODI: i237021149 Kategori: ,

PIKTURA MURI NE KANAVACE

Piktura muri ne printim ne kanavace, me dizenjo te ndryshme per te zgjedhur.

Te prodhuara nga boje pigmenti miqesore me mjedisin, pa ere dhe te qendrueshme me ngjyra te thella qe nuk zbehen.

Nje printim i persosur i artit bashkekohor per dhomen e gjumit, te ndenjes, kuzhinen, dhomen e femijeve, zyren, korridorin, hotelin, dhomen e studimit ose zyren etj.

Specifika:

  • Piktura muri
  • Prodhim me printim
  • Dizenjo te ndryshme
  • Permasa 70×49.5cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Piktura

Main Menu

pikture ne kanavace online ne dyqan taxi

Piktura muri ne kanavaze me dizenjo te ndryshme