Piaster per floke te drejta dhe kacurrela 2 ne 1

3,490 L

Ka stok

  • Piaster flokesh 2 ne 1
  • Fuqia: 50w
  • Materiali: inoks
  • Per floke te drejta dhe kacurrela
  • Tensioni: 110- -240V 50- 60HZ
KODI: i237021153 Kategori: ,

PIASTER PER FLOKE 2 NE 1

Piaster per floke te drejte ose kacurrele 2 ne 1 me teknologji profesionale.

Nje pajisje qe perdor teknologjine jonike per te drejtuar lehte dhe ne menyre efektive floket. Pllaka titani me cilesi te larte qe kane tolerance te larte ndaj nxehtesise, duke e bere ate ideal per te gjitha llojet e flokeve.

Gjithashtu ka nje ekran LCD per te shfaqur temperaturen dhe funksion bllokimi per te siguruar temperaturen ideale dhe mbrojtjes nga djegia.

Specifika:

  • Piaster flokesh 2 ne 1
  • Fuqia: 50w
  • Materiali: inoks
  • Per floke te drejta dhe kacurrela
  • Tensioni: 110- -240V 50- 60HZ

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Main Menu

piaster flokesh 2ne1 online ne dyqan taxi

Piaster per floke te drejta dhe kacurrela 2 ne 1