Piaster flokesh Sokany HS950B

Ka stok

 • Piaster flokesh
 • Modeli Sokany HS950B
 • Fuqia 50 W
 • Material qeramike+ABS
 • Madhesia 32*5.5*9cm
KODI: e2370262 Kategori: ,

PIASTER FLOKESH SOKANY HS950B

Piaster flokesh nga Sokany me dizajn elegant qe pershtatet lehtesisht dhe drejton floket e mbron floket ne menyren me efektive.

Nxehtesi maksimale 230 grade e pëerballueshme lehte per floket. U jep flokeve volum, shkelqim dhe butesi.

Temperatura eshte e rregullueshme me ane te butonave per te zgjedhur te duhuren per flokun tuaj.

Ekonomike, e qendrueshme dhe tejet e lehte per t’u perdorur ne perditshmerine tuaj.

Specifika:

 • Piaster flokesh
 • Modeli Sokany HS950B
 • Fuqia 50 W
 • Material qeramike+ABS
 • Madhesia 32*5.5*9cm
 • Tensioni 220-240V~50/60Hz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Piaster flokesh

Main Menu

piaster flokesh sokany online ne dyqan taxi

Piaster flokesh Sokany HS950B