Pianure xhami elektrike 3500W RAF R8019

4,900 L

Ka stok

  • Pianure xhami elektrike
  • Fuqi 3500W
  • Modeli RAF R8019
  • Panel kontrolli

PIANURE ELEKTRIKE R8019

Pianure xhami elektrike me fuqi te larte 3500w per te pergatitur shpejt vaktet tuaja ushqimore.

Energjia e larte e nxehtesise siguron gatim te shpejte, me efikasitet termik deri ne 93%.

Ekran dixhital ne pjesen e siperfaqes per te zgjedhur me lehtesi funksionin, kohen, ndezjen/fikjen etj.

Nje pajisje kuzhine e domosdoshme, portabel dhe e lehte per t’u perdorur me infra te kuqe me fuqi 3500 W, ekran dixhital LED.

Funksionim i thjeshte me xham rezistent dhe panel kontrolli me prekje, shume i dobishem ne cdo kuzhine.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Pianure

Main Menu

pianure elektrike raf r8019 online ne dyqan taxi

Pianure xhami elektrike 3500W RAF R8019