Pianure gatimi infrared R8088 RAF

7,390 L

Ka stok

  • Pianure gatimi
  • Tensioni: 220V
  • Fuqia nominale: 4800W
  • Materiali: hekur + xham + pjate kristali
  • Gjatesia e telit: 1.25 m

PIANURE GATIMI INFRARED R8088

Pianure gatimi infrared me dy pllaka per gatime te shpejta ne shtepi.

Permasa praktike edhe per kuzhina te vogla, me fuqi 4800watt.

Ekran dixhital per kohen dhe opsionet e gatimit.

Specifika:

  • Tensioni: 220V
  • Fuqia nominale: 4800W
  • Materiali: hekur + xham + pjate kristali
  • Gjatesia e telit: 1.25 m

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Pianure

Main Menu

pianure gatimi raf r8088 online ne dyqan taxi

Pianure gatimi infrared R8088 RAF