Peshqir Orion,100 % pambuk, Jeshile

590 L

Ka stok

160625-1

KODI: 3838716546270 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Orion

Peshqir Orion-me material pambuku

  • Bere nga 100% pambuk natyral.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Dizanj modern ne ngjyre e gjelbert.
  • Dimensione: 50 x 100 cm.
  • Kodi: VP0362.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Orion,100 % pambuk, Jeshile”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Orion,100 % pambuk, Jeshile