Peshqir mikrofiber per tharjen e flokeve

680 L

Ka stok

KODI: g-223340 Kategori: ,

PESHQIR MIKROFIBER PER THARJEN E FLOKEVE

Peshqir mikrofiber prej pelhure te cilesise se larte, e butë dhe e rehatshme, me absorbues se peshqirat e zakonshem.  Reduktoni kohen e tharjes se flokeve.

Me kopse per mbyllje te sigurt pershtatet me te gjitha llojet dhe gjatësite e flokeve.

Tharje e shpejte dhe pa pikim, kursen kohen tuaj ne menyre efektive.Mbroni floket tuaj nga demtimi i flokeve nga thareset.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Ngjyra

Be the first to review “Peshqir mikrofiber per tharjen e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshqir per floket online ne dyqan taxi

Peshqir mikrofiber per tharjen e flokeve