Peshqir Eva, 100% Material Pambuku,Ngjyre Bezh

690 L

Ka stok

161638-1

KODI: 3838716555517 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Peshqir Eva.

Peshqir Eva-material pambuk

  • Per perdorim te perditshem ne shtepine tuaj.
  • Material pambuku qe thith shume mire lageshtiren dhe siguron butesi per lekuren.
  • Dizanj i bukur ne ngjyre bezhe.
  • Dimensione: 70 x 130 cm.
  • Kodi: VP0495

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Eva, 100% Material Pambuku,Ngjyre Bezh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Eva, 100% Material Pambuku,Ngjyre Bezh