Peshore portative elektrike 50kg

Ka stok

  • Kapaciteti 50 kg
  • Lexueshmeria 10 g
  • 4 njesi kg, lb, jin, oz
  • 3 butona: ndezje/fikje, nivel, njesi
  • Ekran LCD sfond blu
KODI: i2370211194 Kategori: ,

PESHORE PORTATIVE ELEKTRIKE

Nje nga modelet me te mira dhe praktike te nje peshore portative me ekran dixhital. Peshe e lehte dhe kompakte me kapacitet 50 kg dhe lexueshmeri 10 g.

Berthame e integruar e mikrokomponentit qe ofron peshe te sakte, funksion te qendrueshem dhe ekran dixhital LCD.

Peshorja eshte perfekte per familjen, blerjet dhe udhetimet. Dizajn ultra kompakt dhe i lehte per t’u mbajtur.

E pajisur me grep mbajtes rezistent prej celiku, i afte per te mbajtur deri 50kg.

Karakteristika:

  • Kapaciteti 50 kg
  • Lexueshmeria 10 g
  • 4 njesi kg, lb, jin, oz
  • 3 butona: ndezje/fikje, nivel, njesi
  • Ekran LCD sfond blu

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore matese 50kg bli online ne dyqan taxi

Peshore portative elektrike 50kg