Peshore personale inteligjente me prekje DSP KD7018

2,190 L

Ka stok

KODI: d2324836 KATEGORIA:

PESHORE PERSONALE INTELIGJENTE

Peshore personale inteligjente me touch per te matur peshen e trupit, yndyren, muskujt, kockat, Kcal BMI.

Ka permasa praktike 30x30xcm dhe kapacitet maksimal deri ne 180kg.

E bere nga xham i temperuar me sensor me prekje dhe drite te pasme LCD.

Specifika:

 • Madhesia e LCD: 9.8*4.1cm
 • Permasa peshores: 30 * 30 * 2.0cm
 • Kapaciteti:180 kg /396lb /28st
 • Fuqia: Bateri 2*1.5V AAA
 • Materiali: Xham temper+ABS+SS 201
 • Sensori me prekje
 • Treguesi i mbingarkesës
 • Treguesi i fuqisë së ulët
 • Auto zero & automatike fikur
 • Drita e prapme LCD
 • Pesha minimale 5 kg/ max 180kg
 • Matni trupin: peshën, ujin, yndyrën, muskujt, kockat, Kcal, BMI

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Peshore

Be the first to review “Peshore personale inteligjente me prekje DSP KD7018”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore personale dsp online ne dyqan taxi

Peshore personale inteligjente me prekje DSP KD7018