Peshore kuzhine DSP KD7012

1,490 L

Ka stok

 • Peshore kuzhine
 • Modeli DSP KD7012
 • Ngarkesa maksimale: 5 kg
 • Permasat e platformes: 18 x 14 cm
 • Njesite matese: gram / ons / paund / kilograme
KODI: e2370258 Kategori: ,

PESHORE KUZHINE DSP KD7012

Peshore kuzhine me prekje elektronike DSP KD 7012. Me kapacitet mates per deri ne 5 kg.

Peshorja elektronike mundeson matje ne njesi gram, kg, paund, ons per peshimin e produkteve te ndryshme ushqimore.

Lehte per t’u perdorur, pastruar dhe ruajtur.

Karakteristika:

 • Ngarkesa maksimale: 5 kg
 • Permasat e platformes: 18 x 14 cm
 • Njesite matese: gram / ons / paund / kilograme
 • Saktesia e matjes: 0,1 g
 • Materiali: celik inox, plastike
 • Permasat: 18 x 14 x 1.4 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore elektronike kuzhine dsp online ne dyqan taxi

Peshore kuzhine DSP KD7012