Peshore elektronike kuzhine me tas KE-1

Ka stok

 • Peshore kuzhine
 • Saktesia: 1 g
 • Madhesia e tasit: 19 x 6 cm
 • Modeli: KE-1
 • Ekrani: Led
 • Kapaciteti: 3 kg
KODI: e2370261 Kategori: ,

PESHORE ELEKTRONIKE KUZHINE

Peshore elektronike per kuzhine, me kapacitet deri ne 3 kg, funksion matje dhe funksion Tare.

Lehte per te kaluar midis g, oz dhe lb, me kapacitet maksimal prej 3 kg.

E lehte per t’u perdorur kjo peshore elektronike me tas eshte ideale per cdo kuzhine. Perberesit mund te peshohen lehtesisht, per te pergatitur cdo recete gatimi ne menyren e duhur.

Peshorja elektronike e kuzhines do t’ju ofroje rezultate te menjehershme dhe te sakta.

Specifika:

 • Saktesia: 1 g
 • Madhesia e tasit: 19 x 6 cm
 • Modeli: KE-1
 • Ekrani: Led
 • Kapaciteti: 3 kg
 • Fikja automatike kur nuk perdoret
 • Funksioni: Matja e peshes, Funksioni Tare
 • Treguesi i baterise se ulet

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Peshore

Main Menu

peshore kuzhine ke1 online ne dyqan taxi

Peshore elektronike kuzhine me tas KE-1