Peshore dixhitale me grep metalik 50 kg Weight Scale

790 L

Ka stok

Peshore dixhitale e lehte dhe kompakte me nje kapacitet 50 kg me lexueshmeri 10 g. Ofron peshe te sakte, funksione te qendrueshme dhe ekran dixhital LCD.

KODI: T-0987655 Kategori: , ,

PESHORE DIXHITALE ME GREP METALIK

Peshore dixhitale me grep metalik per matje precize deri ne 50kg.

Grep metalik inoks per pesha te renda. Kjo peshore shume funksionale eshte e pershtatshme per shtepi, udhetime ose zyre.

Ekran i madh dixhital per lexim te lehte te peshes e cila lexohet lehtesisht edhe ne mjedisin e erret.

Specifika:

  • Permasat: 18,2 x 7,3 x 2,2 cm
  • Kapaciteti i ngarkesës: 50 kg
  • Njësia e peshimit: Kg, Lb, JIN, OZ (1kg=2.2Lb=2JIN=35oz)
  • Ekrani: LCD
  • Me funksion Tare
  • Ekran i gjerë LCD, i lehtë për t’u lexuar
  • Konsumi i ulet i energjise

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Peshore

Ngjyra

,

Be the first to review “Peshore dixhitale me grep metalik 50 kg Weight Scale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peshore dixhitale me grep metalik bli online ne dyqan taxi

Peshore dixhitale me grep metalik 50 kg Weight Scale