Pershtates energjie me dy porta per Ios dhe Android

1,490 L

Ka stok

PERSHTATES ENERGJIE ME DY PORTA

Pershtates energjie me dy porta, per smartphone Ios dhe Android.

Karikues muri i cili mundeson karikim te shpejte 35 W (maksimum), 5X me i shpejte karikon iPhone 14 Pro max nga 0% ne 65% ne vetem 30 minuta.

Me 2 porta type C, ky karikues ju lejon te karikoni dy pajisje njekohesisht, menyre shume me efikase per te karikuar iPhone, iPad ose AirPods ne te njejten kohe.

I pajisur me sistemin e avancuar te sigurise se qarkut inteligjent per te parandaluar qarkun e shkurter, mbinxehjen, mbirrymen dhe mbingarkimin.

Speecifika:

  • Karikues me dy porta
  • I pershtatshem per ios/ android
  • Fuqia 35watt
  • Karikimi i shpejte per iPhone 14 Pro Max
  • Mbrojtje nga mbitensioni, rryma, qarku i shkurter etj

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Fuqia Watt

35watt

Be the first to review “Pershtates energjie me dy porta per Ios dhe Android”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues muri me dy porta online ne dyqna taxi

Pershtates energjie me dy porta per Ios dhe Android