Perde moderne per sallon me unaza ne shitje

2,790 L

BezheBojeqielliE BardheJeshilePinkportokallivishnje
Pastro
KODI: p-87654 Kategori: , ,

PERDE MODERNE PER SALLON

Perde moderne per sallon te pajisura me unaza per vendosje te lehte.

Krijoni atmosfere te kendshme dekori ne ambientin tuaj. Fale kesaj perde cilesore dhe moderne do te mund te kombinoni bukur interiorin si dhe ti jepni pamje terheqese ambjentit tuaj.
Personalizoni shtepine tuaj ne menyren me te mire te mundshme duke i shtuar ngjyra dhe gjalleri ambientit me ane te ketyre perdeve moderne.
Te disponueshme ne disa variante ngjyrash dhe ne permasa 140 x 265 cm.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Perde

Ngjyra

, , , , , ,

Be the first to review “Perde moderne per sallon me unaza ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

perde moderne online ne dyqan taxi

Perde moderne per sallon me unaza ne shitje