Peme dekorative LED per ambiente te jashtme

2,890 L

Ka stok

  • Peme dekoruese per ambiente te jashtme
  • Vjen ne ngjyre te bardhe dhe kafe, e shoqeruar me drita rrezellitese.
  • E pershtatshme per festat e fundvitit, festa, ditelindje, etj.
KODI: i2371308 KATEGORIA:

PEME DEKORATIVE LED

Peme dekorative led fantastike per ambientet e jashtme.

Fale teknologjise LED te perdorur, drita kursen jashtezakonisht energji.

Vjen ne ngjyre te bardhe dhe kafe, e shoqeruar me drita rrezellitese. Mund ta vendosni me ambjente te jashtme dhe te brendshme si: shkalle, oborre, korridore, zyra, etj.

E pershtatshme per festat e fundvitit, festa, ditelindje, etj. Dekorimi i persosur per perdorim te brendshem dhe te jashtem pergjate gjithe vitit.

Specifika:

Lloji i llambes: peme LED
Korniza: bakri, plastika
Ngjyra e bardhe/gold
Shkalla e mbrojtjes: IP44
Furnizimi me energji IP44
Diametri x gjeresia x lartesia ne cm: 20 x 95 x 160
Fuqia: 3.6 watts
Temperatura e ngjyres: 10.000-15.000 Kelvin


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

dekor

Main Menu

peme dekori krishtlindjesh ne dyqan taxi

Peme dekorative LED per ambiente te jashtme