Peme palme artificiale 266cm

Ka stok

  • Peme artificiale
  • Ngjyra natyrale te pemes
  • Permasat: 266cm

KODI: i2370211123 KATEGORIA:

PEME PALME ARTIFICIALE

Kjo peme palme artificiale do te dekoroje cdo dhome dhe ambient ku deshironi ta vendosni pa terhequr insektet.

Bima eshte e qendrueshme, nuk zbehet dhe ruan pamjen e saj origjinale per nje kohe te gjate.

Nuk ka nevoje ta ujisni duke ju kursyer kohe dhe mund. Nese eshte e nevojshme, mund te lahet, pastrohet ose fshihet me nje lecke te lagur.

Specifika:

  • Peme artificiale
  • Ngjyra natyrale te pemes
  • Permasat: 266cm


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Lule

Main Menu

peme palme dekorative ne dyqan taxi

Peme palme artificiale 266cm