Peme artificiale dekorative 144cm

Ka stok

  • Peme artificiale dekorative
  • Ngjyre roze dhe e gjelber
  • Permasat: 144cm
KODI: i237021160 KATEGORIA:

PEME ARTIFICIALE DEKORATIVE

Peme artificiale dekorative me trendafila ne ngjyre roze dhe trung me gjatesi 144cm.

Eshte e persosur per te dekoruar dhomat e ndenjes, dhomat e ngrenies, ballkonin dhe zyrat.

E pershtatshme per stile te ndryshme dekorimi te shtepise, nuk ka nevoje te shpenzoni kohe ne kujdesje pasi pastrohet lehte me ane te nje lecke.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Lule

Main Menu

peme artificiale online ne dyqan taxi

Peme artificiale dekorative 144cm