Pastrues elektrik i kallove | Electric Pedi

1,390 L

Ka stok

KODI: 6952897864298 Kategori: ,

PASTRUES ELEKTRIK I KALLOVE

Pastrues elektrik i kallove eshte pajisja qe ju nevojitet gjate pedikyrit.

I mrekullueshem per te hequr lekuren e thate, te plasaritur dhe te trashe te thembrave automatikisht ne vetem pak minuta.

Perfshin dy koka rul: nje rul te imet per pastrim dhe mirembajtje te perditshme dhe nje rul te trashe per zbutjen e kallove me te forta dhe heqjen e lekures se vdekur.

Dizajn ergonomik i trupit te tij e ben me te lehte mbajtjen dhe perdorimin e tij.

Electric pedi eshte i pajisur me drite per te pare me mire gjate trajtimit te kembeve, dy shpejtesi per te zgjedhur sipas deshires. Gjithashtu vjen i pajisur me fishe karikimi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Heqes kallosh

Ngjyra

Be the first to review “Pastrues elektrik i kallove | Electric Pedi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues elektrik i kallove bli online ne dyqan taxi

Pastrues elektrik i kallove | Electric Pedi