Pastrues dhe dezinfektues me avull 1000watt

3,490 L

Ka stok

  • Pastrues dhe dezinfektues
  • Punon me avull
  • Fuqi 1000watt
  • Kapacitet ene 350ml
KODI: i23702111128 Kategori: , ,

PASTRUES ME AVULL

Pastrues dhe dezinfektues i elektroshtepiakeve, pllakave te kuzhines e me shume i cili funksionon me korent.

Me 1000w ofron fuqi te larte per cilesi maksimale pastrimi ne pak kohe.

Vjen me kapacitet te madh te enes se ujit deri ne 350 ml per kohezgjatje pune deri ne 20 minuta. Pastroni cdo yndyre, papasterti njolle me kete avullore me presion te larte.

Shmangni perdorimin e kimikateve te demshme per pastrimin e banakut, dyshemeve, tavolinave, lodrave per femije, tualetit etj me kete dezinfektues praktik me avull.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pastrues per lavamanet

Main Menu

pastrues me avull bli online ne dyqan taxi

Pastrues dhe dezinfektues me avull 1000watt