Paste riparuese per lekure Leather Repair Cream

1,190 L

Ka stok

KODI: G2333235238 Kategori: ,

PASTE RIPARUESE PER LEKURE

Paste riparuese ne forme kremi per cope lekure. Perdoret per te riparuar demtimet e lekures se sediljes se makines, gervishtjet e mbeshteteseve, mbushin boshllekun.

I pershtatshem per plastike ose cdo siperfaqe te forte, si dekorime dhe tapiceri makinash, mobilie, xhaketa lekure dhe rroba: divane, panele makinash,pulte, sedilje  tapiceri, bagazhe, rroba dhe qilima.

E bere nga materiale te cilesise se larte, nuk ka substanca toksike dhe eshte e lehte per t’u perdorur.

E disponueshme ne ngjyra te ndryshme per t’ju pershtatur nevojave tuaja.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kremra

Main Menu

paste riparuese per lekuren ne dyqan taxi

Paste riparuese per lekure Leather Repair Cream