Pasqyre tavoline per kozmetike

990 L

Ka stok

KODI: i237021118 Kategori: ,

PASQYRE TAVOLINE

Pasqyre grimi per tavoline me rrotullim 360 grade, e lire per te rregulluar kendin.

Baze e sheshte qe mund ta perdorni per te ruajtur sende te vogla si bizhuteri, buzekuq dhe manikyrin e thonjve.

Permasa praktike qe nuk zene hapesire mbi tavolinen tuaj te grimit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

pasqyre dekori per kozmetike online ne dyqan taxi

Pasqyre tavoline per kozmetike