Pasqyre per kozmetike me drite Led

Ka stok

KODI: g233323563 KATEGORIA:

PASQYRE PER KOZMETIKE

Pasqyre ideale per kozmetike, e pajisur me drite Led dhe dy krahe te palosshem. Eshte shume i pershtatshem per t’u perdorur ne tavolinen tuaj te grimit dhe nuk ze vend.

3 temperatura ngjyrash te levizshme midis 6000K, 4500K dhe 3000K, duke ndricuar ne drite te bardhe te ftohte, natyrale dhe te ngrohte.

Pasqyra zmadhuese anesore me zmadhime 2X dhe 3X. E pershtatshme per te bere nje grim me delikat te syve, vendosjen e lenteve, apo vendosjen e qerpikeve.

Pasqyra Trifold suporton rregullimin e kendit horizontal dhe vertikal, bazen e levizshme dhe hapjen/mbylljen e kraheve anesore.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

pasqyre kozmetike online ne dyqan taxi

Pasqyre per kozmetike me drite Led