Pasqyre muri drejtkendore moderne

2,990 L

Ka stok

  • Pasqyre drejtkendore
  • Cepa te harkuar
  • Kornize gold
  • Dimensionet: 35×99 cm
  • Trashesia 3 cm
KODI: i23702191 Kategori: ,

PASQYRE MURI DREJTKENDORE

Pasqyre muri moderne drejtkendore me cepa te harkuar dhe kornize ne ngjyre gold me trashesi 3cm.

Fiksohet ne mur nepermjet 2 gozhdave ose thjesht mund ta mbeshtesni pas muri ne kendin qe deshironi per ti dhene nje stil modern ambientit qe deshironi.

Kjo pasqyre e gjate bashkekohore ofron pamje te hijshme, moderne qe do te perputhet ne menyre te perkryer me cdo dhome dhe cdo dekor. Skajet e rrumbullakosura i japin nje butesi dizajnit.

Specifika:

  • Pasqyre drejtkendore
  • Cepa te harkuar
  • Kornize gold
  • Dimensionet: 35×99 cm
  • Trashesia 3 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg

Main Menu

pasqyre muri drejtkendore online ne dyqan taxi

Pasqyre muri drejtkendore moderne