Pasqyre dekorative me kornize gold

1,790 L

Ka stok

  • Pasqyre dekorative
  • Ngjyra: Gold
  • Materiali: xham + plastik
  • Permasat: 50 x 50 cm

PASQYRE DEKORATIVE

Pasqyre dekorative me kornize ne ngjyre gold e persosur per ambientet tuaja te brendshme.

Dizajn i kombinuar me elemente verore qe e bejne akoma me terheqese. E pershtatshme per sallon, dhome gjumi, bare, etj.

Imazh shume i qarte dhe natyral, mund te varet ne mure pa zene hapesira.

Pasqyre e argjendte me definicion te larte e ben figuren me te qarte, me te pershtatshme per t’u perdorur.

Specifikim:

  • Ngjyra: Gold
  • Materiali: xham + plastik
  • Permasat: 50 x 50 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pasqyra

Main Menu

pasqyre dekorative online ne dyqan taxi

Pasqyre dekorative me kornize gold