Pajisje per waffle dhe donuts

Ka stok

  • Fuqia – 1200 Watts
  • Tensioni – 220V, 50Hz
  • Madhesia – 25 x 9.8 x 13.6 cm
  • Gjatesia e kabllit 80 cm
KODI: i23702111209 Kategori: ,

PAJISJE PER WAFFLE DHE DONUTS

Pajisje kuzhine e pershtatshme per te pergatitur waffle, donuts dhe ushqime te tjera per te bere lehtesisht mengjesin, dreken dhe darken.

Eshte i pajisur me 3 sete pllakash te nderrueshme per donuts, waffles dhe sanduice. Pas perdorimit thjesht hiqini pllakat dhe lajini me uje te bollshem.

Pergatit shpejt waffles te shijshem edhe ne shtepi, njesoj si ne bar restaurante.

Specifika:

  • Fuqia – 1200 Watts
  • Tensioni – 220V, 50Hz
  • Madhesia – 25 x 9.8 x 13.6 cm
  • Gjatesia e kabllit 80 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Waffle Maker

Main Menu

pajisje per waffle online ne dyqan taxi

Pajisje per waffle dhe donuts