Pajisje per vendosjen e extensions

2,590 L

Ka stok

  • Ngrohet ne pak sekonda
  • Ekran Led
  • Gjatesia e kabllit:2.5m
  • Kordon i rrotullueshem: 360 grade
  • Temperature e rregullueshme: 210-390℉
KODI: i2370211155 Kategori: ,

PAJISJE PER VENDOSJE EXTENSIONS

Pajisje per vendosjen e extensionve, vjen me nje dizajn ergonomik teper te lehte e te sigurt ne perdorim per floke te bukur ne cdo kohe.

Nuk i demton floket pasi eshte i pershtatshem per te gjitha menyrat e zgjatjes se flokeve. I pershtatshem per perdorim personal dhe profesional.

Dy kanale ngrohese per kapje te forte per te bere zgjatime flokesh shpejt dhe lehte.

Specifika:

  • Ngrohet ne pak sekonda
  • Ekran Led
  • Gjatesia e kabllit:2.5m
  • Kordon i rrotullueshem: 360 grade
  • Temperature e rregullueshme: 210-390℉

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

extension flokesh

Main Menu

pajisje per vendosje extension ne dyqan taxi

Pajisje per vendosjen e extensions