Pajisje per tost dhe sanduic DSP KC1212

2,390 L

Ka stok

  • Berese tosti dhe sanduici
  • Fuqi 900watt
  • Pllaka jo ngjitese
  • Drite treguese
KODI: e23231 Kategori: ,

PAJISJE PER TOST DHE SANDUIC DSP

Pajisje per tost dhe sanduic te shijshem, ne vetem pak caste.

Me fuqi 900watt, hapesire te gjere dhe siperfaqe jo ngjitese do te mundesoje te pergatisni vakte te shijshme dhe te shendetshme.

Specifika:

  • Berese tosti dhe sanduici
  • Fuqi 900watt
  • Pllaka jo ngjitese
  • Drite treguese

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Tostiere

Main Menu

pajisje per tost online ne dyqan taxi

Pajisje per tost dhe sanduic DSP KC1212