Pajisje per mbushjen e peteve

990 L

Ka stok

  • Pajisje per pete
  • Perdorim manual
  • Permasat: 20x12x17cm
KODI: i2370211187 Kategori: ,

PAJISJE PER MBUSHJEN E PETEVE

Pajisje per mbushjen e peteve, perfekte per te realizuar mbushjen e dy petave njekohesisht. Per ushqime te ndryshme meksikane apo per gatimin e makaronave tuaja te preferuara.

Mjafton te vendosni petat ne vendin e posacem, te vendosni mbushjen dhe te ulni poshte dorezen e pajisjes.

Bere nga material ABS me cilesi te larte dhe te sigurise ushqimore dhe celik inox i qendrueshem, i lehte per t’u perdorur dhe pastrohet lehtesisht.

Specifika:

  • Pajisje per pete
  • Perdorim manual
  • Permasat: 20x12x17cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Pajisje Kuzhine

Main Menu

pajisje per mbushje petesh ne dyqan taxi

Pajisje per mbushjen e peteve