Pajisje per higjienen orale Flosser portativ

Ka stok

 • Flosser elektrik i dhembeve
 • Materiali: ABS
 • Pesha:rreth 356 g
 • Bateri litium e integruar
 • Kapaciteti i baterise: 800 mah
 • Madhesia rreth 28,3 x 5 cm
KODI: i237021164 Kategori: ,

PAJISJE PER HIGJIENEN ORALE

Pajisje portative per higjienen orale shume e nevojshme per te ruajtur nje higjiene te mire.

Pastruesi i dhembeve perdor teknologjine e pulsit te presionit te ujit per te hequr ne menyre efektive me shume se 99% te papastertive midis dhembeve, per te zvogeluar gjakderdhjen e mishrave te dhembeve dhe per te permiresuar shendetin oral.

Frekuenca e sperkatjes eshte deri ne 1600 here ne minute dhe gryka e ujit ultra te imet 0,6 mm pastron thelle mishrat e dhembeve.

Ai permban gryke pastrimi profesionale, te cilat mund te perdoren ne menyre efektive midis dhembeve, mishrave te dhembeve, mbajteseve etj.

Specifika:

 • Flosser elektrik i dhembeve
 • Materiali: ABS
 • Pesha:rreth 356 g
 • Bateri litium e integruar
 • Kapaciteti i baterise: 800 mah
 • Madhesia rreth 28,3 x 5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pastrues dhembesh

Main Menu

pastrues i dhembeve online ne dyqan taxi

Pajisje per higjienen orale Flosser portativ