Pajisje per embelsira waffles 850w DSP KC1048

2,990 L

Ka stok

KODI: d2324866 Kategori: ,

PAJISJE PER EMBELSIRA WAFFLES

Pergatisni me kete pajisje per embelsira waffles te shpejta dhe te shijshme brenda pak castesh.

Nje pajisje e domosdoshme per shtepine tuaj, shume e thjeshte dhe praktike ne perdorim

Pllaka me material jo ngjites, mund ti pastroni me nje pecete te paster ose mund ti lani me uje.

Specifika:

  • Waffle maker
  • Fuqia: 850 W
  • Veshje jo ngjitese
  • 1-3 minuta gatishmëri

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Waffle Maker

Be the first to review “Pajisje per embelsira waffles 850w DSP KC1048”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje per waffle online ne dyqan taxi

Pajisje per embelsira waffles 850w DSP KC1048