Pajisje pastrimi me 3 koka

Ka stok

  • Pastrim efikas
  • Performance e shkelqyer
  • 3 koka furcash te zevendesueshme
  • I papershkueshem nga uji
  • I lehte ne perdorim
KODI: i23702111218 Kategori: ,

PAJISJE PASTRIMI ME 3 KOKA

Pajisje pastrimi me 3 koka te ndryshme te pershtatshme per pastrimin e tualetit dhe kuzhines.

Furca me cilesi te larte ofron menyra pastrimi 300 dhe 400 RPM, duke mundesuar nje pastrim te plote edhe ne qoshe te veshtira per t’u arritur.

Kjo pajisje e fuqishme e ben pastrimin me te shpejte dhe me te lehte, duke freskuar plotesisht shtepine tuaj. Dizajni i tij pa kabuj mundeson perdorimin kudo, ne cdo kohe ne shtepi.

Dizajn ergonomik me doreze te gjate e cila ju lehteson pune duke mos pasur nevoje te perkuleni.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fshese Mekanike

Main Menu

fshese pastrimi 3ne1 online ne dyqan taxi

Pajisje pastrimi me 3 koka